+48 669 778 870 biuro@boxeeo.pl

Boksy modułowe

♦ ♦ ♦

Wykonujemy zabudowę pojedynczych miejsc parkingowych naszymi boksami, które umożliwiają ich łączenie w zabudowie modułowej. Boksy są w pełni konfigurowalne poprzez dodanie do nich takich udogodnień jak półki, uchwyty rowerowe oraz akcesoria organizujące ich wnętrze, zgodnie z wizją i bieżącym zapotrzebowaniem użytkownika. Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy upgrade boksów o monitoring, alarm oraz gniazda ładowania, a także możliwość zdalnego otwierania i zamykania.

 

Komórki lokatorskie

♦ ♦ ♦

Nadajemy piwnicom atrakcyjny wygląd i poprawiamy ich funkcjonalność poprzez wydajne zagospodarowanie przestrzeni. Podnosimy bezpieczeństwo dzięki użyciu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości zastosowanych materiałów. Wykonujemy pojedyncze komórki jak i całą zabudowę modułową.

 

Zagospodarowanie przestrzeni

♦ ♦ ♦

W czasach gdy centra miast są coraz bardziej zatłoczone, a trendy ekologiczne wymuszają ograniczenia w transporcie indywidualnym, oferujemy doskonałe rozwiązania. W istniejących i nowo powstających lokalizacjach takich jak parkingi podziemne i naziemne, wnęki budynków oraz wolne przestrzenie między nimi, budujemy systemy do wygodnego i bezpiecznego przechowywania rowerów, wózków dziecięcych i elektrycznych, hulajnóg i innych przedmiotów codziennego użytku, których przechowywanie w mieszkaniu jest uciążliwe, bądź niemożliwe. Prowadzimy realizację na wszystkich etapach od projektu, po montaż.

Adres siedziby:

ul. Juliusza Słowackiego 24
35-060 Rzeszów
biuro@boxeeo.pl

Dział sprzedaży:

Wiktor:   +48 669 778 870
sprzedaz@boxeeo.pl

Usługi budowlane:

Marcin:  + 48 666 514 911
biuro@boxeeo.pl